DSE Children European Grand Prix STT

Děti I+II STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Akimov MaksimHuťka DarinaCzech Republic
Bódis BotondKiss Flamina HannaRITMO SEHungary
Charvát MichalDalekorejová BarboraTaneční škola Ivy LangerovéCzech Republic
Mládek MatyášPincová EsterKarlovarská divize/ChebCzech Republic
Musil Jan Šimůnková KarolínaMZ Dance TeamCzech Republic
Pavelka Samuel OndřejPatočková NikolTK Gradace KroměřížCzech Republic
Volf RichardDostálová VeronikaTK Sparta PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 7

Junioři I STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Akimov MaksimHuťka DarinaCzech Republic
Blažek VojtěchNeradová AdélaTSK Salta BenešovCzech Republic
Bódis BotondKiss Flamina HannaRITMO SEHungary
Bortlík ŠimonDoležalová Sára Sport agency PrahaCzech Republic
Brdička Šimon Jančíková Michaela TK Fortuna Zlín z.s.Czech Republic
Gruss MartinKaiserová VanessaTK SPARTA PRAHACzech Republic
Kapitán DominikKryštofová LucieGradace KroměřížCzech Republic
Kopáček MarekHrubá ZuzanaMZ Dance TeamCzech Republic
Kotronias LukasFuterova EleniTK KoškoviCzech Republic
Krajský Šimon SamuelPaličková AlexandraTK Amicia Dance PrahaCzech Republic
Král Šimon Kubíková JulieCool DanceCzech Republic
Krása TadeášHajníková ŠtěpánkaTK MaestroCzech Republic
Kuniak OliverNemravová ValentínaPegaFun Dance Group MartinSlovakia
Mihok DavidPtackova JulieKST Swing KroměřížCzech Republic
Mládek MatyášPincová EsterKarlovarská divize/ChebCzech Republic
Novak MatyasKaletova LucieTK ChvaleticeCzech Republic
Oswald ŠimonŠkardová SoňaTK Formace SokolovCzech Republic
Oswald Šimon Škardová SoňaTK Formace SokolovCzech Republic
Pavelka Samuel OndřejPatočková NikolTK Gradace KroměřížCzech Republic
Pejsar TomášJavůrková TerezaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Plachy JanKopáčková AnežkaMZ Dance TeamCzech Republic
Radziejewski Juliusz Hermanowska MelaPM Lubin Poland
Routa OndřejVětrovská PetraTK Sparta PrahaCzech Republic
Slepička AdamKlápová JanaMZ Dance TeamCzech Republic
Smolucha VojtěchZhydovska AnastasiaAstra PrahaCzech Republic
Tulach AntonínPřibylová BarboraTK Sparta PrahaCzech Republic
Volf RichardDostálová VeronikaTK Sparta PrahaCzech Republic
Zalko SzymonKruszynska MartaCORDEX WalbrzychPoland
Zavodnov Daniil Vávrová KristýnaTK Sparta PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 29

Junioři II STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Blažek VojtěchNeradová AdélaTSK Salta BenešovCzech Republic
Brdička Šimon Jančíková Michaela TK Fortuna Zlín z.s.Czech Republic
Fried MartinVondrejcova SaraTK Sparta PrahaCzech Republic
Gajdoš OndřejRůžičková ZuzanaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Helmich ViktorHolá HelenaTK DanceTimeCzech Republic
Kapitán DominikKryštofová LucieGradace KroměřížCzech Republic
Kolák Albert Průšová Alexandra KTS Šumperk Czech Republic
Kolařík JanMartinů MonikaJiskra RaspenavaCzech Republic
Kondratiev GrigoriiSilina StefaniiaJokerRussian Federation
Kopáček MarekHrubá ZuzanaMZ Dance TeamCzech Republic
Kotronias PatrikPlischkeova ValentynaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Krajský Šimon SamuelPaličková AlexandraTK Amicia Dance PrahaCzech Republic
Kvapil TomášMusilová Ellen MZ Dance TeamCzech Republic
Lasík AdamRabihová NicolTK AdmiraCzech Republic
Oswald ŠimonŠkardová SoňaTK Formace SokolovCzech Republic
Pejsar TomášJavůrková TerezaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Piesche Tadeáš Vykoukalová Sabina Altadance sportCzech Republic
Přibyl FilipKopecká LauraCool danceCzech Republic
Routa OndřejVětrovská PetraTK Sparta PrahaCzech Republic
Rudyj Bartosz Zajac AleksandraCORDEX WalbrzychPoland
Slepička AdamKlápová JanaMZ Dance TeamCzech Republic
Vlček JanPříplatová PetraTK Koškovi LiberecCzech Republic

Počet přihlášených párů: 22

DSE Children European Grand Prix LAT

Děti I+II LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Akimov MaksimHuťka DarinaCzech Republic
Bódis BotondKiss Flamina HannaRITMO SEHungary
Charvát MichalDalekorejová BarboraTaneční škola Ivy LangerovéCzech Republic
Gruss MartinKaiserová VanessaTK SPARTA PRAHACzech Republic
Kotronias LukasFuterova EleniTK KoškoviCzech Republic
Kubálek ŠimonVasilache DanaTK MaestroCzech Republic
Musil Jan Šimůnková KarolínaMZ Dance TeamCzech Republic
Ottner TobiasJelínková KarolínaMarendiCzech Republic
Pavelka Samuel OndřejPatočková NikolTK Gradace KroměřížCzech Republic
Polák ŠtefanMacejková KláraTK ORION HodonínCzech Republic
Volf RichardDostálová VeronikaTK Sparta PrahaCzech Republic
Zoller YannicBadt ValerieTSC Rot-Weiß-Öhringen Germany

Počet přihlášených párů: 12

Junioři I LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Akimov MaksimHuťka DarinaCzech Republic
Bódis BotondKiss Flamina HannaRITMO SEHungary
Bortlík ŠimonDoležalová Sára Sport agency PrahaCzech Republic
Dolanský TobiášDobsová KlaudieCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Dufek OndřejKárolyi Laura Bohemia Dance ClubCzech Republic
Forejt JanKoubová KláraMZ Dance TeamCzech Republic
Gruss MartinKaiserová VanessaTK SPARTA PRAHACzech Republic
Horák FilipPlná KarolínaKarlovy VaryCzech Republic
Jančík MarekZmeškalová TerezaTK Fortuna Zlín z.s.Czech Republic
Kapitán DominikKryštofová LucieGradace KroměřížCzech Republic
Kolářík PetrSamsonková NelaTK Classic HodonínCzech Republic
Kopáček MarekHrubá ZuzanaMZ Dance TeamCzech Republic
Kotronias LukasFuterova EleniTK KoškoviCzech Republic
Kovárník VojtěchJišková AnnaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Krajský Šimon SamuelPaličková AlexandraTK Amicia Dance PrahaCzech Republic
Král ŠimonKubíková JulieCool DanceCzech Republic
Krása TadeášHajníková ŠtěpánkaTK MaestroCzech Republic
Kuniak OliverNemravová ValentínaPegaFun Dance Group MartinSlovakia
Langenfeld JeffersonNiemann EmiliaTSC ArribaGermany
Maschke MartinPavlíčková NikolaTaneční studio VítkoviceCzech Republic
Máša Denis Mašková Alice Academia latina Příbram Czech Republic
Máté Nathaniel AlecPšovská EmaTK Classic při SVČ Hodonín, z.s.Czech Republic
Mihok DavidPtackova JulieKST Swing KroměřížCzech Republic
Nemecek JanVojtiskova KristynaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Němeček JanVojtíšková KristýnaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Nešuta PetrLungová SofieTanec KladnoCzech Republic
Novák DominikDoležalová NatálieAcademia LatinaCzech Republic
Oswald ŠimonŠkardová SoňaTK Formace SokolovCzech Republic
Oswald Šimon Škardová SoňaTK Formace SokolovCzech Republic
Ottner TobiasJelínková KarolínaMarendiCzech Republic
Pavelka Samuel OndřejPatočková NikolTK Gradace KroměřížCzech Republic
Pejsar TomášJavůrková TerezaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Plachy JanKopáčková AnežkaMZ Dance TeamCzech Republic
Polák ŠtefanMacejková KláraTK ORION HodonínCzech Republic
Routa OndřejVětrovská PetraTK Sparta PrahaCzech Republic
Schurmann FilipBenedetti Nicoletta LuciaTK Astra PrahaCzech Republic
Slepička AdamKlápová JanaMZ Dance TeamCzech Republic
Smolucha VojtěchZhydovska AnastasiaAstra PrahaCzech Republic
Sommer DominikWalková MarieTK MarendiCzech Republic
Tulach AntonínPřibylová BarboraTK Sparta PrahaCzech Republic
Volf RichardDostálová VeronikaTK Sparta PrahaCzech Republic
Zalko SzymonKruszynska MartaCORDEX WalbrzychPoland
Zavodnov Daniil Vávrová KristýnaTK Sparta PrahaCzech Republic
Zoller YannicBadt ValerieTSC Rot-Weiß-Öhringen Germany

Počet přihlášených párů: 44

Junioři II LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Forejt JanKoubová KláraMZ Dance TeamCzech Republic
Fried MartinVondrejcova SaraTK Sparta PrahaCzech Republic
Gajdoš OndřejRůžičková ZuzanaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Holík TomášHaškovcová FrantiškaFuego ŘíčanyCzech Republic
Horák FilipPlná KarolínaKarlovy VaryCzech Republic
Hošek LukášDobrozemská Veronika Taneční studio VítkoviceCzech Republic
Kapitán DominikKryštofová LucieGradace KroměřížCzech Republic
Kolák Albert Průšová Alexandra KTS Šumperk Czech Republic
Kondratiev GrigoriiSilina StefaniiaJokerRussian Federation
Kopáček MarekHrubá ZuzanaMZ Dance TeamCzech Republic
Kotronias PatrikPlischkeova ValentynaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Kovárník VojtěchJišková AnnaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Krajský Šimon SamuelPaličková AlexandraTK Amicia Dance PrahaCzech Republic
Kudláč MatějGrégrová KristínaCool DanceCzech Republic
Kvapil TomášMusilová Ellen MZ Dance TeamCzech Republic
Lasík AdamRabihová NicolTK AdmiraCzech Republic
Maschke MartinPavlíčková NikolaTaneční studio VítkoviceCzech Republic
Máté Nathaniel AlecPšovská EmaTK Classic při SVČ Hodonín, z.s.Czech Republic
Michálek LukášOsičková HanaKST Silueta PrahaCzech Republic
Osička TobiasGromusová LilianaTK Classic HodonínCzech Republic
Oswald ŠimonŠkardová SoňaTK Formace SokolovCzech Republic
Pejsar TomášJavůrková TerezaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Piesche Tadeáš Vykoukalová Sabina Altadance sportCzech Republic
Přibyl FilipKopecká LauraCool danceCzech Republic
Routa OndřejVětrovská PetraTK Sparta PrahaCzech Republic
Rudyj Bartosz Zajac AleksandraCORDEX WalbrzychPoland
Slepička AdamKlápová JanaMZ Dance TeamCzech Republic
Sviták VítekStejskalová KarlaCool DanceCzech Republic
Vlček JanPříplatová PetraTK Koškovi LiberecCzech Republic
Walek FilipBalážová Beáta CharlotteTaneční studio VítkoviceCzech Republic

Počet přihlášených párů: 30

WDSF Open

Mládež STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Appl HynekApplová PavlínaTK Henzély-SwingCzech Republic
Bejr MichaelProcházková SofieCool DanceCzech Republic
Burant JanPlachá EliškaMZ Dance TeamCzech Republic
Fried MartinVondrejcova SaraTK Sparta PrahaCzech Republic
Gajdoš OndřejRůžičková ZuzanaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Grinevics AndrejsDobrovolskyte KornelijaDzintarsLatvia
Hodný DominikWaldhauserová NikolaTK Sparta PrahaCzech Republic
Jelínek MatyášFílová Kristina TK MaestroCzech Republic
Jodl DavidFalusova KlaraMZ Dance TeamCzech Republic
Juhas LadislavArnoldova BarboraMZ Dance TeamCzech Republic
Klápa AdamKrásová AnetaTK MaestroCzech Republic
Kneschke AlexandrDonici EvelinaCool DanceCzech Republic
Kolář LukášAffašová JasminKST Silueta PrahaCzech Republic
Kondratiev GrigoriiSilina StefaniiaJokerRussian Federation
Králíček ŠimonKosková NelaTK Gradace Kroměříž Czech Republic
Kvapil TomášMusilová Ellen MZ Dance TeamCzech Republic
Metlický JanKasalová ElaDvectis - DSP Kometa BrnoCzech Republic
Mrázek ViktorVykydalová VeronikaKTS ŠumperkCzech Republic
Munzar TomášMottlová Eliška MZ DanceCzech Republic
Rambousek RichardBulířová VeronikaCool danceCzech Republic
Slovák DanielLinhová KristýnaKST Silueta Praha Czech Republic
Tomanek JonasKosmakova SarkaDvectis DSP Kometa BrnoCzech Republic

Počet přihlášených párů: 22

Mládež LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Appl HynekApplová PavlínaTK Henzély-SwingCzech Republic
Boldiš TomášGlistová MarieTK Trend OstravaCzech Republic
Burant JanPlachá EliškaMZ Dance TeamCzech Republic
Burshteyn ShonDi Maria EricaTsisaphers Israel
Fried MartinVondrejcova SaraTK Sparta PrahaCzech Republic
Gajdoš OndřejRůžičková ZuzanaTK Koškovi LiberecCzech Republic
Grinevics AndrejsDobrovolskyte KornelijaDzintarsLatvia
Hlaváč MarianMaturová TerezaTK Trend OstravaCzech Republic
Hlawiczka MartinŠkňouřil JoannaTK MarendiCzech Republic
Hodný DominikWaldhauserová NikolaTK Sparta PrahaCzech Republic
Hošek LukášDobrozemská Veronika Taneční studio VítkoviceCzech Republic
Jelínek MatyášFílová Kristina TK MaestroCzech Republic
Jodl DavidFalusova KlaraMZ Dance TeamCzech Republic
Juhas LadislavArnoldova BarboraMZ Dance TeamCzech Republic
Klápa AdamKrásová AnetaTK MaestroCzech Republic
Kneschke AlexandrDonici EvelinaCool DanceCzech Republic
Kolář LukášAffašová JasminKST Silueta PrahaCzech Republic
Kondratiev GrigoriiSilina StefaniiaJokerRussian Federation
Králíček ŠimonKosková NelaTK Gradace Kroměříž Czech Republic
Kvapil TomášMusilová Ellen MZ Dance TeamCzech Republic
Mandlík PavelJohannesová SarahTK MarendiCzech Republic
Munzar TomášMottlová Eliška MZ DanceCzech Republic
Pallas KrystofHendrychová HanaCool DanceCzech Republic
Skalický PavelHolíková VanesaTK Starlet BrnoCzech Republic
Slovák DanielLinhová KristýnaKST Silueta Praha Czech Republic
Šustek JiříPánková NatálieTaneční studio VítkoviceCzech Republic
Šustek MichalPitrunová ZuzanaTaneční studio VítkoviceCzech Republic
Tomanek JonasKosmakova SarkaDvectis DSP Kometa BrnoCzech Republic
Zaorálek JakubKolmanová BarboraKST Swing KroměřížCzech Republic

Počet přihlášených párů: 29

DSE Synchro DanceSport Czech Open Latin - pilotní projekt DSE

Děti I+II synchro

Jméno IJméno IIKlubStát
Čížková ElenKubálková AnetaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Fikrlová DanielaVasylyk KarolínaTK MaestroCzech Republic
Hummelová KarolinaPaulínová LauraTK MaestroCzech Republic
Kovaříková AgátaNovotná EmaTK MaestroCzech Republic
Křížová LucieKynychová SofieTK MaestroCzech Republic
Novotná EmaKovaříková AgátaTK MaestroCzech Republic
Turnovská MartinaKloučková NatálieCTS Perfect PardubiceCzech Republic

Počet přihlášených párů: 7

Junioři I synchro

Jméno IJméno IIKlubStát
Bykova AlisaNguyen ErikaTK MaestroCzech Republic
Dospivová Anna Kuběnová Natálie MG Dance OstravaCzech Republic
Fikrlová DanielaVasylyk KarolínaTK MaestroCzech Republic
Hinnnerová SofieHinnerová StelaTK MaestroCzech Republic
Horná KateřinaMarešová AdélaTK R.Chvátalové Czech Republic
Hummelová KarolinaPaulínová LauraTK MaestroCzech Republic
Jerhotová ApolenaOndrášková VeronikaKST Silueta PrahaCzech Republic
Kovaříková AgátaNovotná EmaTK MaestroCzech Republic
Kratochvílová BarboraZímová Tereza TK MaestroCzech Republic
Křížová LucieKynychová SofieTK MaestroCzech Republic
Sais Miriam Gottfriedová Anna - MarieKST Silueta PrahaCzech Republic
Škopková TerezaPetrusová HanaTK MaestroCzech Republic
Vasilache Ioana Grygarová TerezaTK MaestroCzech Republic
Vlachynská Anna Buriánková KateřinaTK MaestroCzech Republic
Zemanová KláraZámečníková AdélaAll - 4 - dance NeratoviceCzech Republic

Počet přihlášených párů: 15

Junioři II synchro

Jméno IJméno IIKlubStát
Bykova AlisaNguyen ErikaTK MaestroCzech Republic
Dospivová Anna Kuběnová Natálie MG Dance OstravaCzech Republic
Fajfrová AdélaTučková KarolínaBene Dance Art TeamCzech Republic
Hanáčková TerezieŠtěpánková AnnaTK MaestroCzech Republic
Hemerková NikolaBezdíčková Aneta CTS Perfect Pardubice Czech Republic
Hinnnerová SofieHinnerová StelaTK MaestroCzech Republic
Hoangová Sandra Gonzálesová LucieTK MaestroCzech Republic
Horná KateřinaMarešová AdélaTK R.Chvátalové Czech Republic
Jerhotová ApolenaOndrášková VeronikaKST Silueta PrahaCzech Republic
Kratochvílová BarboraZímová Tereza TK MaestroCzech Republic
Šilhová AlžbětaKublová Klaudie TK MaestroCzech Republic
Škopková TerezaPetrusová HanaTK MaestroCzech Republic
Vaňáčová JohanaLinhová KristýnaKST Silueta PrahaCzech Republic
Vasilache Ioana Grygarová TerezaTK MaestroCzech Republic
Vlachynská Anna Buriánková KateřinaTK MaestroCzech Republic
Výborná Žaneta Pavlitová Valentýna MG Dance OstravaCzech Republic
Zemanová KláraZámečníková AdélaAll - 4 - dance NeratoviceCzech Republic

Počet přihlášených párů: 17

Mládež synchro

Jméno IJméno IIKlubStát
Fajfrová AdélaTučková KarolínaBene Dance Art TeamCzech Republic
Mahenová Barbora Zichová EliškaTK MaestroCzech Republic
Vaňáčová JohanaLinhová KristýnaKST Silueta PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 3

Dospělí synchro

Jméno IJméno IIKlubStát
Nemčoková AnnaMarkéta MikulíkováBene Dance Art TeamCzech Republic

Počet přihlášených párů: 1

MIX synchro - paso doble

Do této kategorie není přihlášený žádný pár

Salsa Open Solo

Jméno IKlubStát
Dospivová Anna MG Dance OstravaCzech Republic
Fajfrová AdélaBene Dance Art TeamCzech Republic
Gonzálezová LucieTK MaestroCzech Republic
Kuběnová NatálieMG Dance OstravaCzech Republic
Pavlitová ValentýnaMG Dance OstravaCzech Republic
Petrusová HanaTK MaestroCzech Republic
Tučková KarolínaBene Dance Art TeamCzech Republic
Výborná Žaneta MG Dance OstravaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 8

PRO-AM_MCR_WEB_SPONZOR.jpg, 61kB