Místo konání - doprava

Palác Lucerna, Štěpánská 61, Prague 1

Autem: Upozorňujeme na placené parkovací zóny a na limitované možnosti parkování v centru Prahy (většinou po-so 8:00 - 20:00 hod 40 Kč/hod)

Metrem: Snadná dostupnost do Lucerny metrem - linie C Václavské náměstí nebo linie A Můstek (při výstupu směr Václavské náměstí)

Taxi: individuálně

Spojení z letiště Václava Havla

Spojení Letiště Václava Havla s centrem Prahy zajišťují autobusové linky MHD a Airport Epress, které jezdí v několika minutových intervalech. Zastávky se nacházejí přímo před terminály. Dále můžete pokračovat Pražskou integrovanou dopravou MHD

linky MHD

Pro nejrychlejší spojení do centra Prahy městskou hromadnou dopravou doporučujeme využít autobusovou linku:

119 (Terminál 1/Terminál 2 - Nádraží Veleslavín) a přestup na metro A a dále metrem.

100 (Terminál 1/Terminál 2 - Zličín) a přestup na metro B a dále metrem.

190 (Terminál 1/Terminál 2 - Divoká Šárka - Petřiny - Anděl) a přestup na metro A (Petřiny) a B (Anděl) a dále metrem.

JÍZDNÍ ŘÁD zde

V autobusech MHD platí běžné jízdné Pražské integrované dopravy (včetně časových kuponů) a jízdu není nutné rezervovat předem. Stačí, když si před nástupem do autobusu zakoupíte jízdenku v automatu nebo na přepážce DPP. Automaty pro nákup jízdenek najdete přímo na zastávkách i v příletových halách. Letiště Praha není garantem dané služby.

linka Airport Express

Přímé spojení Letiště Praha a Praha hlavní nádraží - železniční stanice (stanice metra C) zajišťují autobusy Airport Express AE. Dále pokračujte metrem.

Pro cesty na hlavní vlakové nádraží spojem Airport Express není možné využít běžné jízdenky MHD. Jízdenky do autobusu Airport Express je možné zakoupit ve Visitor Centre příletové hale i přímo u řidiče autobusu.

PRO-AM_MCR_WEB_SPONZOR.jpg, 61kB